Neden bir bakım anlaşması yapılmalı?

12/02/2019

Neden bir bakım anlaşması yapılmalı?


1.) Öngörülebilir onarım maliyeti

Her ihtiyacınız olduğunda görüntülü diafon onarımı için bir uzman çağırmanın maliyetini tahmin etmek  zor. En kötüsü, bu maliyetler asla aynı tutarda olmayacaktır ve önemli anlarda diafonunuzun arızalı olması sizi zor durumda bırakabilir. Görüntülü diafonlar artık eskisi gibi lüks bir ürün değil, aksine ihtiyaç olup evin en önemli güvenlik ürünlerinden biridir.Ancak bir bakım sözleşmesi ile görüntülü diafon sistemi bakım maliyetini uzun vadede doğru bir şekilde tahmin edebilir ve yönetebilirsiniz. Bu size önceden planlama şansı verir, böylece bakım ücretiniz planlamalarınızı hiçbir şekilde etkilemez.

 

 

2.) Öngörülebilir Servis Cevap Süresi

Hız, 21.YY’da herhangi bir işletmenin en temel ilkelerinden biridir. Görüntülü diafon sistemi aniden bozulduysa ve bir bakım anlaşmanız varsa, uzman ekibin sorununuzu ne kadar sürede çözeceğini tahmin edebilirsiniz. Bakım anlaşmalı müşteriler daima öncelik sahibidir.

 

3.) Tasarruf

Bir bakım sözleşmesiyle, ne kadar küçük olursa olsun bir aksaklık gördükten sonra bakım ekibini davet edebilirsiniz. Yapmış olduğunuz sözleşmeye göre haftalık, aylık olarak periyodik bakımlar gerçekleştirip görüntülü diafon sisteminizde oluşabilecek arızaları engelleyebilir ve daha büyük maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

 

4.) İşinizi uzmanlara bırakın

Görüntülü diafon sistemi kompleks yapıda dizayn edilmiş bir sistemdir ve hiçbir zaman deneysel müdahaleler yapılmamalıdır. Commax bünyesinde diafon bakım ve onarımı için uzmanlaşmış ekipler bulunur. Bu uzmanların  bazıları Commax’ın geniş ürün yelpazesinde bulanan her seri için özel eğitim almış yetkin kişilerdir. Böylece görüntülü diafon sisteminiz tam donanımlı uzman ekipler tarafından bakım altına alınacaktır.Görüntülü diafon sisteminizi asla her an ulaşamayacağınız uzman olmayan kişilere emanet etmeyin. Sisteminizde deneyler yapacak kişilere katlanmak zorunda kalabilirsiniz.

 

5.) Hassas ve eksiksiz servis kaydı

Görüntülü diafon bakım sözleşmeniz olduğunda, bakım ekibi diafonunuz için bir servis kaydı oluşturacaktır. Bu sadece görüntülü diafonunuzun mekanik ve elektronik sağlığı için değil, aynı zamanda garanti amaçlıdır.Bir bakım sözleşmesi olmadan onarım yaptırmak istediğinizde farklı şirketler ve farklı kişilere güvenmeniz gerekebilir. Muhtemelen sizi yakın gelecekte, daha fazla soruna ve anlaşmazlıklara neden olabilecek eksik servis kayıtları bırakacaklardır.

 

Commax, görüntülü diafon için sorunsuz bakım hizmetleri sunar. Apartman ve Sitelerinize uygun maliyet ve paket fiyatlar için bize ulaşın.

İletişim: 0212 220 15 88

 

© Tüm Hakları Saklıdır | Ana Sayfa | İletişim