Görüntülü Kapı Telefonlarında Dev Kampanya

05/06/2018

Görüntülü Kapı Telefonlarında Dev Kampanya

Üstün kalitesi ve hizmetiyle adından söz ettiren Commax yeni kampanyasını yayınladı.5 yıl boyunca kalite rekabetinde 50 en iyi firma arasına girmiş olan Commax Site ve Apartmanlara özel kampanyalı fiyatıyla  yeni sezona hızlı ve iddaalı bir giriş yaptı.


Ürünlerimizle ilgili olarak,

Güney kore menşeeli olup 1. Sınıf ürünlerdir. Kullanım ömrü minimum 10 yıldır. Daire içi monitörler FULL-Led ekrana sahiptir, Dış ana kapı zil panosu alüminyumdan mamul ve şık tasarımlıdır. Görüntü kaliteleri yüksektir. Gelen kişiyi rahatça tanıyabilirsiniz. Sistem sadece var olmasını değil, asıl işlevini sağlar ve sizi güvende kılar.

Ürünlerimiz, Commax’ın klasik serileri olup yıllarca sorunsuz kullanacağınız ürünlerdir.

 

Commax Hakkında,

 

COMMAX 120 ülkede lider markalardan biri olarak tanınır.

 

COMMAX kendisini tam müşteri memnuniyetine adamıştır. Her ülkede müşterilerin ilk seçeneği olmamız, üstün tasarımlı ürünlerimiz ve ileri teknolojik çözümleri elde ettiğimiz çeşitli sertifikalarla sunmamızın sonucudur.

 

COMMAX 1 Nisan 1968’de ‘JoonAng Electronics Co’ adıyla Kore elektronik endüstrisi henüz emekleme aşamasındayken kurulmuştur. En baştan görüşünü belirleyerek dünyanın zirvesine gözünü dikerek lider şirketleri hedeflemiş ve uluslararası piyasalarda boy göstererek ilk Kore Kapı Telefonunu ihracatçısı firma olmuştur.

 

Dünyada Görüntülü Kapı Telefonu UL ve TUV sertifikaları almış olan ilk firma olduğumuz ve aldığımız çeşitli ödüllerin ilk günlerinden, onlarca yıldır bu özelliğini coşkuyla sürdürmüş olup, teknolojimiz günümüzde dünya çapında bilinir olmuştur. Bugün ‘COMMAX’ 115 ülkede markası tescilli olup, 120 ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

İlave olarak, şirket ardı ardına 5 yıl boyunca (1999’dan 2003’e kadar) kalite rekabetinde 50 en iyi firma arasına girme başarısını göstermiştir; bu başarısıyla çok güçlü teknolojik kökenini kullanarak iletişim endüstrisi alanında lider şirket olma pozisyonunu resmen tasdik ettirmiştir. 1999’den beri, şirket ismi şirket imajını entegre etmek amacıyla ‘COMMAX Ltd.’ olarak değiştirilmiştir. Buna ilaveten, bu entegrasyonun kanıtı olarak ve yönetimde şeffaflık adına, şirket Ocak 2000’de KOSDAQ’a  kaydolmuştur.

 

Günümüze kadar görsel iletişim endüstrisinde küresel marka olma vizyonunu elde etmek için, durmaksızın ‘müşteri her zaman haklıdır’ politikasını uygulamakla birlikte, çalışanlarına, hissedarlarına ve bağlı şirketlerine yüksek sorumluluklar duyan ve bunu geliştirmeye çalışan şirket konumuna gelmişizdir.   

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır | Ana Sayfa | İletişim