Hakkımızda

COMMAX 100’den fazla ülkede lider markalardan biri olarak tanınır.

 

COMMAX kendisini tam müşteri memnuniyetine adamıştır. Her ülkede müşterilerin ilk seçeneği olmamız, üstün tasarımlı ürünlerimiz ve ileri teknolojik çözümleri elde ettiğimiz çeşitli sertifikalarla sunmamızın sonucudur.

 

COMMAX 1 Nisan 1968’de ‘JoonAng Electronics Co’ adıyla Kore elektronik endüstrisi henüz emekleme aşamasındayken kurulmuştur. En baştan görüşünü belirleyerek dünyanın zirvesine gözünü dikerek lider şirketleri hedeflemiş ve uluslararası piyasalarda boy göstererek ilk Kore Kapı Telefonunu ihracatçısı firma olmuştur ve şu an 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

Dünyada Görüntülü Kapı Telefonu UL ve TUV sertifikaları almış olan ilk firma olduğumuz ve aldığımız çeşitli ödüllerin ilk günlerinden, onlarca yıldır bu özelliğini coşkuyla sürdürmüş olup, teknolojimiz günümüzde dünya çapında bilinir olmuştur. Bugün ‘COMMAX’ 115 ülkede markası tescilli olup, 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

 

İlave olarak, şirket ardı ardına 5 yıl boyunca (1999’dan 2003’e kadar) kalite rekabetinde 50 en iyi firma arasına girme başarısını göstermiştir; bu başarısıyla çok güçlü teknolojik kökenini kullanarak iletişim endüstrisi alanında lider şirket olma pozisyonunu resmen tasdik ettirmiştir. 1999’den beri, şirket ismi şirket imajını entegre etmek amacıyla ‘COMMAX Ltd.’ olarak değiştirilmiştir. Buna ilaveten, bu entegrasyonun kanıtı olarak ve yönetimde şeffaflık adına, şirket Ocak 2000’de KOSDAQ’a  kaydolmuştur.

Günümüze kadar görsel iletişim endüstrisinde küresel marka olma vizyonunu elde etmek için, durmaksızın ‘müşteri her zaman haklıdır’ politikasını uygulamakla birlikte, çalışanlarına, hissedarlarına ve bağlı şirketlerine yüksek sorumluluklar duyan ve bunu geliştirmeye çalışan şirket konumuna gelmişizdir.

 

                                                                                                                                                                                    COMMAX

 

Tags

#commax

# diafon

# görüntülü diafon

# görüntülü diafon sistemleri

# commax türkiye

# ip interkom

# görüntülü kapı zili

E-bültenimize kayıt olun!

      sayi  

© Tüm Hakları Saklıdır | Ana Sayfa | İletişim