Hakkımızda

COMMAX 100’den fazla ülkede lider markalardan biri olarak taninir.

 

COMMAX kendisini tam müsteri memnuniyetine adamistir. Her ülkede müsterilerin ilk seçenegi olmamiz, üstün tasarimli ürünlerimiz ve ileri teknolojik çözümleri elde ettigimiz çesitli sertifikalarla sunmamizin sonucudur.

 

COMMAX 1 Nisan 1968’de ‘JoonAng Electronics Co’ adiyla Kore elektronik endüstrisi henüz emekleme asamasindayken kurulmustur. En bastan görüsünü belirleyerek dünyanin zirvesine gözünü dikerek lider sirketleri hedeflemis ve uluslararasi piyasalarda boy göstererek ilk Kore Kapi Telefonunu ihracatçisi firma olmustur ve su an 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadir.

 

Dünyada Görüntülü Kapi Telefonu UL ve TUV sertifikalari almis olan ilk firma oldugumuz ve aldigimiz çesitli ödüllerin ilk günlerinden, onlarca yildir bu özelligini coskuyla sürdürmüs olup, teknolojimiz günümüzde dünya çapinda bilinir olmustur. Bugün ‘COMMAX’ 115 ülkede markasi tescilli olup, 100’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadir.

 

Ilave olarak, sirket ardi ardina 5 yil boyunca (1999’dan 2003’e kadar) kalite rekabetinde 50 en iyi firma arasina girme basarisini göstermistir; bu basarisiyla çok güçlü teknolojik kökenini kullanarak iletisim endüstrisi alaninda lider sirket olma pozisyonunu resmen tasdik ettirmistir. 1999’den beri, sirket ismi sirket imajini entegre etmek amaciyla ‘COMMAX Ltd.’ olarak degistirilmistir. Buna ilaveten, bu entegrasyonun kaniti olarak ve yönetimde seffaflik adina, sirket Ocak 2000’de KOSDAQ’a  kaydolmustur.

Günümüze kadar görsel iletisim endüstrisinde küresel marka olma vizyonunu elde etmek için, durmaksizin ‘müsteri her zaman haklidir’ politikasini uygulamakla birlikte, çalisanlarina, hissedarlarina ve bagli sirketlerine yüksek sorumluluklar duyan ve bunu gelistirmeye çalisan sirket konumuna gelmisizdir.

 

                                                                                                                                                                                    COMMAX

 

Tags

#commax

# diafon

# görüntülü diafon

# görüntülü diafon sistemleri

# commax türkiye

# ip interkom

# görüntülü kapı zili

E-bültenimize kayıt olun!

      sayi  

© Tüm Hakları Saklıdır | Ana Sayfa | İletişim